HABERLER

HiFIT – General Electric

Kaynaklı imalatlarda mukavemet artışı sağlayan HiFIT (High Frequency Impact Treatment) Yüksek Frekanslı Çekiçleme Ekipmanını 21.10.2020 tarihinde General Electric – Gebze fabrikasına teslim ettik. HiFIT ile dinamik yük altında çalışan iş parçalarının servis ömründe artış sağlamak mümkün. Detaylı bilgi için

Kurulum – Eğitim / Erkekoğlu Pres

İstanbul Tuzla’da faaliyet gösteren C tipi ve H tipi eksantrik pres imalatçısı Erkekoğlu Pres, gerilim giderme ihtiyacı için HB3000’i tercih etti. 100 ton’a kadar olan iş parçaları üzerinde titreşimle gerilim giderme işlemi yapabilen HB3000-Model K4 ‘ün kurulumunu 29.06.2020 tarihinde gerçekleştirdik.

Kurulum – Eğitim / Atalar Makine A.Ş.

Raylı sistem çözümleri üreten Atalar Makine A.Ş. vibrasyonla gerilim giderme cihazı ihtiyacı için HB3000 i tercih etti. 01.04.2019 tarihinde firmanın Ankara Polatlı’daki tesislerine 50 ton kapasiteli HB3000 – Model K3 teslim ettik ve ilgili teknik personel için operatör eğitimi gerçekleştirdik.    

Yeni Temsilcilik – KEHUI

Otomatik kaynak ekipmanları ve robotik otomasyon çözümleri konusunda faaliyet gösteren ve alanında 20 yıllık Ar-Ge ve üretim tecrübesi bulunan KEHUI Technology ‘nin temsilciliğini üstlendik.

Gerilim Giderme Hizmeti – Ankara

Ankara – Kahramankazan’da,  toplam ağırlığı 28 ton olan 2 adet iş parçası için gerilim giderme hizmeti sunduk.  ROC.500 malzemeden kaynaklı olarak imal edilmiş olan sözkonusu ızgara bir altın madeninde kullanılacak.

Yeni Temsilcilik – HiFIT

Kaynaklı imalatların servis ömrünü ve yorulma mukavemetini artırmak için HFMI ( High Frequency Mechanical Impact) ekipmanları üreten Alman HiFIT (High Frequency Impact Treatment) firmasının Türkiye temsilciliğini üstlendik.