İçeriğe geç

Hakkımızda

2017 senesinde Ankara’da faaliyete başlayan Doğru Enerji, VSR (Vibratory Stress Relief) teknolojisiyle Türkiye’yi tanıştıran Hancıoğlu Makina ile çözüm ortaklığı kurarak alanında 20 yıllık tecrübe ve yetkinliğe erişmiştir.

Doğru Enerji, metallerde vibrasyonla gerilme giderme ekipmanlarının satış ve servisinin yanı sıra, yerinde gerilim giderme hizmetleri de sunmaktadır.

Amacımız

Kalıntı gerilmeleri giderirken ısıl işlem/ısıl enerji yerine mekanik enerjinin/mekanik titreşimlerin tercih edilmesinin pek çok avantajı bulunduğu hususunu ülkemiz sanayicilerinin dikkatine getirmek. Bu çerçevede, imalat süreçlerini etkin, ekonomik ve verimli kılacak olan VSR çözümlerini makina imalat/metal işleme sektörüne sunmaktır.

Vizyonumuz

İmalatların proje aşamasından başlayarak, gerilme faktörünün dikkate alınmasını, hesaba katılmasını sağlayacak olan danışmanlık ve simulasyon hizmetlerini (Prestress Engineering), oluşan gerilmelerin ölçülmesi ve giderilmesi (Stress Engineering) hizmetleriyle birleştirerek bütünleşik bir anlayışla ülkemizin imalat yeteneklerinin gelişimine katkı sağlamaktır.